Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hány injekciót fogok kapni és...

Hány injekciót fogok kapni és hová, ha ezt a két fogamat fogják kiszedni?

Figyelt kérdés

Jobb felső 7-es és 8-as fogamat fogják eltávolítani. A bölcsességfog íny alatt van.


Szerintetek hány injekciót fogok kapni és hová?


2021. márc. 7. 17:07
 1/8 alletta ***** válasza:
100%
az ínyedbe kapod, több helyre. mondhatni körbe injekciózzák. de ne rémülj meg, kb. 3-4 helyre a két fog köré. ha nem érzed eléggé az injekció hatását szóljál.
2021. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van, 3 beszuras mindenképp lesz, 1-1 a külső ívre a fogak mellé, 1 pedig a szájpadba.
2021. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szájpadlásba is? :O ott nagyon fájdalmas?

ínybe már kaptam párszor és nem fájt.

2021. márc. 7. 17:23
 4/8 alletta ***** válasza:
ki lehet bírni, ha az ínyben nem fájt. kérhetsz esetleg érzéstelenítő spray-t, de nem mindenhol adnak.
2021. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ahová járok ott eper ízű benzocaine zselével szokták bekenni az íny injekció előtt, meg van lidocaine spray is
2021. márc. 7. 17:28
 6/8 alletta ***** válasza:
akkor jó kezekben leszel, odafigyelnek rád!
2021. márc. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó helyen leszel, de számolhatsz 4 injekcióval.

Kettő az ínybe, kettő pedig a szájpadlásba, mert pont ideghatáron van a két fog.

Amit szájpadlásba adnak, az sem fájdalmasabb, mert ott is érzéstelenítik a szúrás helyét.

Ne lepődj meg, ha a fogorvos felvesz egy plexi arcvédőt, ez azért lesz, mert a szájpadlásba adott injekció, néha vissza tud spriccelni.

2021. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
4 lesz szerintem. Nekem mondta a doki amikor szájpadlásba kaptam, hogy kellemetlen lesz de nem volt durvább mint amit az ínybe adott. Pedig egészen előre is kaptam már szájpadlásba amikor a rossz helyre nőtt szemfogamat vette ke.
2021. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!