Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj amikor hátra...

Mennyire fáj amikor hátra adják az injekciót (vezetéses érzéstelenítés)?

Figyelt kérdés

2 hét múlva kihúzzák egy hátsó (6-os) fogamat, ilyenkor mennyire fáj az injekció ott hátul?

Eddig csak egyszer kaptam injekciót amikor a front fogamat tömték, közvetlen a fog felett az ínybe. Ahhoz képest sokkal fájdalmasabb amikor hátra adják?


2021. febr. 28. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Front foghoz még nem kaptam soha,de állítólag ott fáj a legjobban,szóval nem hiszem,hogy rosszabb lesz .

Én mindig csak apró szúrást éreztem hátul ,kicsit kellemetlen,de fájdalmasnak nem mondanám ha jó az orvos.

2021. febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pici fàj dalom. Egy fàj foghoz képest elhanyagolható.
2021. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előre még nem kaptam, így nem tudom összehasonlítani. Nekem vezetéses érzéstelenítés alkalmazásakor az orvos mindig érzésteleníti a szúrás helyét zselével. Így a szúrást magát nem érzem, de azt igen ahogy lassan tolja be a tűt. Nem mondanám fájdalmasnak, mivel közben adagolja az érzéstelenítőt is, ezért azonnal zsibbadni kezd. Inkább kellemetlen érzés. Abszolút kibírható.
2021. febr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem fáj jobban mint elöl. Nekem csinálták a hatos fogamat, ugyanolyan érzés volt az injekció mint bármelyiknél.
2021. febr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy eltalálnak-e egy ideget.
2021. febr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ideg magában a fog gyökerében van:) a csontba nem tudja csak úgy beleszúrni az injekciót.

Nem fáj.

2021. febr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fájdalom érző ideg "elég sok helyen" van.
2021. febr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom az, hogy minél előrébb van egy fog, annál jobban fáj az injekció és a felső fogsorba adott jobban fáj, mint az alsóba.
2021. febr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!