Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 16 eves lany vagyok es evek...

16 eves lany vagyok es evek ota nagyon rossz szaj izzel es szaggal kuzdok es van mandula kovem is,kiszeretnem szedetni a mandulaimat,voltam ful-orr gegeszetnel de ott azt mondtak hogy minden okes,pedig engem nagyon zavar,neha valadekozik es veres is?

Figyelt kérdés
Kerem valaki segitsen.Maganba szeretnem kivetetni csak nem tudom hogy mennyi lenne es hogy altatasba kerjem e vagy erzestelenitesbe? Letszi valaki adjon tanacsot.Kinel lenne jo megcsinaltatni?

2021. márc. 7. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A műtéttel kapcsolatban nem tudok mit mondani, de Salvus víz ivása,Salvus orrspray,valamint Listerine total care szájvizes öblögetés segíthet valamelyest a dolgon addig.Ja és fogmosásnál sikáld meg jól a nyelvedet, szájpadlásodat is, ne csak a fogakat.
2021. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A Listerine szájvíz és sós vizes öblögetés is jó,de próbáld kiszedni a mandulaköveket.

Nekem kiszedték 1x a gégészeten,érzéstelenítés nélkül,végig öklendeztem.

Lehet,jobb volna kivetetni a manduláidat.

2021. márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez borzasztó! Mi az, hogy minden rendben van? Szörnyű ezzel együtt élni és nem értem, ha vérzik, gennyes, netán gócos, akkor mégis mi a jó francért nem hajlandók kivenni? Hogy aztán később nagyobb gubancot okozzon az ember szervezetében?!
2021. aug. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!