Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vajon mi ez a mandulámon? (Kép)

Ferenc7385859 kérdése:

Vajon mi ez a mandulámon? (Kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valami dolog van a számban 3-4 darab maximum 2 db fent azt már rég láttam rég óta ott vannak viszont lent lett egy még egy ilyen fehéres ez nem pötty hanem egy kis egyenes vonal vajon ez mi lehet? Hogyan tudnám kezelni? Manduláim nem fájnak nem érzek semmit, de ez valóban mandulakő lenne?


[link]

Kérlek segítsetek nekem, mert kétségbe vagyok esve hogy szájszagom van emiatt vagy nem... voltam füll orr gégén nem tudtak kinyomni belőle semmit ez a különös



2020. jún. 6. 13:44
 1/7 anonim válasza:
48%
Én nem merem megnézni...
2020. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szájpenész is lehet candida gomba okozza. Nőknek van ilyen teszt ha nő vagy tudsz venni tesztet csináltass egyet.


Az orr fül gégész orvos mit mondott mi a diagnózis? Furcsálom hogy csak nyomogatta és nem mondott semmit? Ilyenkor ránézésre meg tudja mondani mi vagy mintát vesz és elküldi laborba.


Hogy kezdődött? Vagy már mikor ott volt csak akkor vetted észre? De nem lett több?


Szerintem Candida gomba de ne vedd biztosra nem vagyok se orvos se laboráns.

2020. jún. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most megnéztem újra. Jobb oldalt a szájzugadba az a piros csík fogharapás miatt van?
2020. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
1-es ha nem mered megnézni akkor minek írsz neki 😃. Ha trolságból nem igazán ezen pillanat ha meg segítésből azzal nincs előrébb.
2020. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem az a logo resz ott van mindenkinek. Az a garat.


Szajszag: minden etkezes utan fogmosas. Sajt ,tejtermek utan zoldaeg eves es utana fogmosas. Fogselyem.


Ha meg utana is,akkor gabonakat csokkentsd vagy hagyd el.

2020. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a logo részről beszél. A manduláján a jobb mandulán lehet látni, csak ki kell nagyítani a képet.
2020. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es,ha közelről belenézünk valaki torkába,mindenkinek undi,de nem ilyesztő.

A tied milyen,szebb?Vagy azt sem mered megnézni?

2020. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!