Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lemondjam a fogorvost?

Lemondjam a fogorvost?

Figyelt kérdés
Ma kéne mennem, viszont tegnap az egyik kollégám eldugult orral jött dolgozni, azt mondta, kicsit szarul van, de "nem hiszi", hogy Covid, mert csak nagyon náthás. Nem egy részlegen dolgozunk, csak pár percet beszéltünk, mindkettőnkön volt maszk. Nekem mára van időpontom fogászatra, fontos is lenne, mert fáj a fogam, de így nem tudom, mit csináljak.

2021. márc. 10. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Én óvatos vagyok, másokra is figyelek, de ennyi miatt nem mondanám le.
2021. márc. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem akkor ne mondd le, ha fáj a fogad. Pláne, hogy egy szuvas fog esetén annál nagyobb az esély a fog megmentésére, minél hamarabb kezelve van. A fájdalomról nem is beszélve..


A covidnak nem jellemző tünete a nátha, valószínűleg ez tényleg nem a covid.

2021. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Ma már népbetegség, hogy kb a nyílt törést is kovidnak tudják be. Ha annyira nem fáj a fogad akkor halogasd, de az egészségügyben dolgozókat mint VIP személyeket már decemberben beoltották (pfizerrel), mint a politikusokat, akik a facebookon vígan posztolgatják, hogy megkapták a kínai vakcinát.
2021. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Ettől még nyugodtan mehetsz orvoshoz. Elég minimális a fertőződés esélye az általad leirt szituációban.
2021. márc. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Végül is felhívtam a fogorvost, és azt mondták, menjek.

Kösz a válaszokat.

2021. márc. 10. 18:06
 6/7 petraa07 ***** válasza:
47%
Gratulálok 3mas! Szerinted miért is oltották be először az eü dolgozókat?! Mert modjuk ők vannak a legjobban kitéve az egész helyzetnek és van akinek a beteg embereket is el kellene látia nem?! Többek között.
2021. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 petraa07 ***** válasza:
83%
Ennyi miatt szerintem nem kell lemondani egy időpontot főleg hogy fáj a fogad. Szerintem nyugodtan menj el. :)
2021. márc. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!