Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után fájhat a fog?

Gyökérkezelés után fájhat a fog?

Figyelt kérdés
Pár hete végezték el a gyökérkezelést, be is tömték rendesen, de mintha csoki evéskor kicsit érzékeny lenne. Mint amikor lyukas, és bele megy az édes. De hidegre nem érzékeny. Normalis ez, vagy valamit nem jól csináltak?
2021. márc. 14. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Fájhat,nekem nyomásérzet volt benne,és gyenge fájdalom.
2021. márc. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mai napig fáj a gyökérkezelt fogam, ha pl. csokit rágok ott. De nem érzékeny a hidegre, meg ilyenek.
2021. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg 1-2 hét után el kéne múljon.
2021. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fájhat. Közvetlen utána még pár napig, 1 max. 2 hétig.

Illetve később is. Nekem az egyik néha csak úgy magától elkezd fájni és eltart 2-3 napig, elég erős a fájdalom, aztán mintha elvágták volna. Mikor megmondom a fogorvosnak, akkor az a válasz, hogy "gyökérkezelt, tehát nem fájhat". Mondom oké... Persze, lehet, hogy nekem ilyenkor nem a fog fáj, hanem valami körülötte,

2021. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pár hétig éreztem valamit

De már nem

Végülis ezek már elhalt fogak :(

2021. márc. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!