Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek, hogy ne repedjen...

Mit tegyek, hogy ne repedjen és sebesedjen ki folyamatosan a szám széle?

Figyelt kérdés

Bocsi előre de hosszú lett=)

A szám mind a két oldalon nagyon csúnya lett az elmúlt 1-2 hónap alatt.Elég precíz vagyok a fogaimat illetően,alaposan mosok fogat,nem szeretnék rossz fogat plusz fogszabályozóm is van.Elkezdtek nőni a bölcsességfogaim felül,már mind a kettőnek érezni a felületét.Mikor csak kis pöttyök voltak akkor is naponta legalább kétszer megmostam,nehogy,ha visszább húzódnak elromoljanak.De ugye ehhez nagyon hátra kell nyúlni a fogkefével,ezzel folyamatosan dörzsölve a szám széleit.Először csak piros lett,az mindig elmúlt reggelre,de most hogy azt is ugyan úgy alaposan megmosom elkezd mindig vérezni a szám több helyen(gondolom,hogy akkorára szétnyitom a számat).reggelre pedig nagyon csúnya lesz.Kenegettem mindne félével fogmosások után,de ugyan olyan.Ja és a többi részen meg olyan mint ha hámlana.Rettentően fáj,néha alig tudom szétnyitni a számat evésnél úgy fáj és feszül.Lehetséges,hogy tényleg ettől van,vagy csak mögé képzelem?Mit csináljak szerintetek?Volt már ilyen valakinek?


2010. aug. 18. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
mézzel kend.
2010. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínüleg éjszaka folyik a nyálad. Az marja ki a szájzugodat. Gombás fertőzésre gondolok. próbáld meg Canesten-nel kenegetni
2010. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!