Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvos szerint természetes...

A fogorvos szerint természetes, hogy fáj a fogam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egyik fogam miatt már 8 vagy 9 alkalommal voltam fogorvosnál, többször lett gyökérkezelve, de egyszer sem lett röntgenfelvétel készítve. Mindig akkor a legerősebb a fájdalom, mikor az egyik gyökércsatornát tisztítja. Szerinte ez normális, hiszen mélyen tisztítja, maradt benne egy kevés ideg, és ez jó, mert azt jelenti, hogy a fog él. Legutóbb már gyökértömést csinált, ami nagyon fájt, de szerinte ez is természetes és helyre fog jönni pár hét múlva, de annyi már eltelt és még mindig szúró fájdalmat érzek naponta többször és fogmosás közben is. Mit tehetnék?

2021. márc. 16. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kérj véleményt egy másik fogorvostól is, szerintem nem normális, hogy ilyen sokáig fáj. Max ő is azt mondja, hogy nem kell aggódnod.
2021. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress fel egy masik fogorvost is
2021. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!