Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon csúnya a mosolyom? (kép)

Nagyon csúnya a mosolyom? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Így néz ki, ha mosolygok. Mindig elszomorodok, ha visszalátom képeken, de többen mondták, hogy nem olyan vészesen csúnya. Nem szuvas egyébként, de az egyik fogam, ami picit hátrébb van, mint a többi, sötétebbnek tűnik, ahogy látszik a képen is. Az sem segít, hogy alapvetően ilyen sárgák, valószínűleg örököltem.

Titeket zavarna, ha ilyen lenne a mosolyotok? Ha igen, mit csinálnátok vele? Azon is gondolkodtam, hogy csak kifehérítem, akkor lehet, nem látszódna sokkal sötétebbnek az a fogam, és akkor nem kéne fogszabályzó csak ezért. A fogfehérítéstől viszont félek kicsit, mert alapból is elég érzékenyek a fogaim.



2021. márc. 24. 13:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Abszolút semmi problémát nem látok rajta.
2021. márc. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem tűnik problémásnak.
2021. márc. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy is, semmi baj nincs veled.
2021. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Talán még lehet fogszabályozóval módosítani rajta, de jelenleg teljesen átlagos "szabálytalanságúnak" mondható.
2021. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen rendben van, nyugi ;)


Ennyi miatt én még a fogszabályozást sem ajánlanám. Simán nem ér annyit. Macera, idő, pénz, kockázat.

2021. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Semmi gond nincs vele, se a színével mivel normál esetben ilyen egy ember fogainak a színe, csak sajnos "divat" lett a ragyógóan fehér fog (mind kifehérített, photoshoppolt).

A fogfehérítés nem tart sokáig ezért ha vigyázol rá akkor is jó esetben 2 évente meg kell csináltatni ami marhára nem tesz jót senki fogának

2021. márc. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
20%
Lol, nekem kvázi fogam sincs (másfél éve baleset, és a hülye covid miatt a kihúzkodás-pótlás nagyon vicces, lényegében alig haladunk)... Mit izélsz?
2021. márc. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
5%

Nekem nem tetszik, bocsi. Ráférne egy fogszabályzás meg kicsit sárgás is. Az én fogsorom ilyen, büszke is vagyok rá (nem photoshoppolt, csak fehérített, de lassan megint kell menni):


[link]

2021. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
#8: A két képet összehasonlítva minden szempontból a kérdező nyert. Bocsi.
2021. márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Ennyi kanyar van az enyémben is, de nem zavar. Örülök hogy egészségesek a fogaim. Nem nyúlnék hozzá, nem vállalom a rizikót.
2021. márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!