Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek csúnya /unszimpati...

Szerintetek csúnya /unszimpatikus egy olyan lány, aki kedves meg nem bunkó, csak annyi a baj vele hogy nem mosolyog olyan sokat, és ha mosolyog is, olyan szomorú a mosolya?

Figyelt kérdés
2015. nov. 13. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Én örülök neki, ha egy lány rosszul érzi magát.
2015. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magadrol irtal,gondolom.nem unszimpatikus.ontsd ki a lelkedet,az segithet.
2015. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán. Most épp egy ilyen lány tetszik nekem.
2015. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csúnya/unszimpatikus, csak sok esetben elrettentő lehet. Pl ha nem mosolyogsz rám, akkor én nem is fogok közeledni feléd, mert úgy érzem, hogy nem érdemes. Persze nem azt mondom, hogy vigyorogj, mint egy tejbetök, de azért ne félj kimutatni a szimpátiádat mások felé, akár csak egy mosollyal i.
2015. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból kiindulva, az emberek nem szeretik a besavanyodott embereket. A munkahelyemen is minket kedvelnek legtöbben, akik folyton mosolygunk, viccelődünk. Mert rájuk ragad. Nade ki akarja, hogy a búbánat lopakodjon be a fejébe szép lassan? Nekem meg is mondták anno, hogy amíg ilyen vagyok hagyjam őket, mert lehúzza őket és elrontja a kedvüket. Ez régen volt, már megváltozott. Azóta jól kijövök az emberekkel.
2015. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy szomorú, még nem válik unszimpatikussá, csúnyává meg főleg nem (legalábbis nekem nem).
2015. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem csúnya vagy unszimpatikus számomra, viszont tény, hogy szeretem ha egy lány mosolyog. Az ilyen szomorú mosoly afféle védelmező ösztönt vált ki bennem, és próbálok törődni vele, segíteni rajta..

Kellemes estét!

2015. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!