Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha SOSE mosolyognak rám...

Ha SOSE mosolyognak rám idegen nők az utcán akkor valószínűleg csúnya pasi vagyok?

Figyelt kérdés
F/29
2020. máj. 22. 01:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, vagy csak nem érdekled az embereket. Én se mosolygok idegen férfiakra, mert miért tenném?
2020. máj. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1 : Szokták nekem pasik mondani hogy rájuk időnként szoktak...gondolom jobban néznek ki.


AMúgy egy aránytalan arcú, nagy orrú, kis szemű, brutálisan széles pofacsontú pasi vagyok....


Szal...

2020. máj. 22. 01:08
 3/12 anonim válasza:
66%
Nem. Egyszer már kérdezte itt valaki és az volt a nők válasza, hogy nem néznek meg senkit, csak aki extra jóképű vagy nagyon ronda. Valószínűleg átlag vagy, aki után nem fordulnak meg, de nem is tartanak rondanak. Olyan válasz is volt, hogy nem nézik meg a férfiakat nyíltan, mert vérszemet kap néhány és utána nem tudják lerázni. Meg sietnek, elvannak a gondolataikban.
2020. máj. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az jó, akkor talán extrém ronda nem vagyok, mert nem nézegetnek....


Simán csak ronda. Fasza!

2020. máj. 22. 01:13
 5/12 anonim válasza:
91%
Inkább csak hülye. 😂
2020. máj. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ne trollkodj Sky.
2020. máj. 22. 01:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha olyan jóképű férfit látok, akitől önkéntelenül is mosolyognom kell, azt úgy teszem, hogy meglátom, és már magam elé nézve mosolygok. A szemébe, arcába senkinek.
2020. máj. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Helyzettől függ. Mondjuk a vendéglátóiparban, vagy bármilyen szolgáltató szektorban egy nő akárcsak szokásból is a kuncsaftokra rendszeresen rámosolyoghat. Viszont mondjuk közterületen vagy buszon, vonaton ilyet egy nő csak akkor tesz, ha flörtölni akar, még akkor is, ha tetszik neki a férfi. Szóval például az utcán szerintem még jóképű férfiak is csak ritkán kapnak spontán mosolyokat a nőktől. Ez tehát nem jelent támpontot arra nézve, hogy mennyire tetszel a nőknek.
2020. máj. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem a külsőd miatt nem mosolyognak rád. Én alapvetően az a fülig száj ember vagyok. Ha jó kedvem van bárkire rámosolygok, legfőképp azért, mert szeretem az emberi reakciókat figyelni ilyenkor.

Szóval csak nem találkoztunk még szembe:)

De hogy mondjak valami értelmeset is..az hogy te hogyan viszonyulsz a világhoz nagyon sokat számít.Munkában,hétköznap, bármikor..

Ha próbálsz kedves és segítőkész lenni Az nagyon sok esetben elég, mert sajnos nem ez a jellemző az emberekre és épp ezért könnyen felfigyelnek rád ez miatt. Ez könnyen mosolyt csal az emberek arcára.

És hidd el, hogy egy mosoly nem feltétlen a jóképűségnek szól,sokkal inkább a viselkedésnek,az pedig rajtad múlik.

A külsőségeken ápoltsággal sokat lehet javítani. Szóval ennyit tudnék mondani neked.

2020. máj. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Általában akkor mosolyognak, ha te is mosolygós kedvedben vagy (tükör reakció).
2020. máj. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!