Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerdán kihúzattam két fogamat...

Szerdán kihúzattam két fogamat, az egyik egy bölcsességfog volt de egyiket sem varrták össze. A 6-os szépen gyógyul, a 8-as helyén viszont továbbra is egy kráter van kb., már kezelem antibiotikummal...normális ez így varrás nélkül?

Figyelt kérdés
2021. márc. 28. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális és még egy darabig ott lesz a kráter. Kaja ne kerüljön bele és össze fog húzódni.
2021. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Ami miatt aggaszt, hogy fájdalomcsillapító nélkül nem tudok kb megmaradni és fel van dagadva...én azt hittem mindenképpen varrják a bölcsességfogat.
2021. márc. 28. 13:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem varrással együtt 5 hónap volt mire nyom nélkül begyógyult.
2021. márc. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem varrták az egyiket, kellett neki 2-3 hónap hogy ne legyen olyan nagy kráter.

A másikat összevarták, de csak középen egyszer. És így két dudor lett egymás mellett, a varrásnál meg összehúzódott. 1 év után simult le teljesen.

Inkább ne varrták volna össze.

Nem tudom mitől függ, hogy varrják vagy nem.

Amire figyelj hogy ne menjen bele kaja, minden étkezés után öblögesd ki (ezt persze pár napig nem ajánlott, addig nagyon óvatosan kell)

2021. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Finoman már most is öblögetem kifejezetten gyulladáscsökkentő szájvízzel, és ilyen fura barna darabok távoznak belőle...alapvetően egyébként 2-3 implantátum került is volna a helyükre azonnal, de gyulladt volt a 6-os alatt. 3 hónap múlva kerül majd erre is sor.


Köszi!

2021. márc. 28. 13:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért is szokták nyitva hagyni, hogy az alvadt vér meg ilyenek távozni tudjanak. Nem kell aggódnod emiatt, a fájdalom meg sajnos szintén normális.
2021. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szia, mi lett végül, nekem is ez van :(
2022. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lassan gyógyult be nagyon, de a fájdalom hamar elmúlt.
2022. dec. 12. 09:22
 9/9 anonim válasza:
köszi szépen! Most már nekem sem fáj
2022. dec. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!