Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó, fogszabályzás...

Fogszabályzó, fogszabályzás élmények, tapasztalatok, vélemény? Milyen ételeket kerüljek, mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Májusban lesz fogszabályzóm, de semmit nem mondtak, hogy mi lesz/mi nem lesz, szeretnék tanácsokat kérni.

2021. márc. 31. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Nekem jelenleg is van(felső), mindent is eszek vele, egyedül én annyira figyelek, higy mikor harapom az almát(tudom, hogy nem kéne, de lovagoloknés na, van mikor kell) akkor, ha érzem, hogy nem kényelmes akkor az alsó fogsorommal harapom, de ezt mindenkinek ki kell tapasztalni, nekem nagyon stabilan lett felrakva, így merek vele bármit enni, egyik ismerősömnek viszontnoda kell figyelnie, hogy mit hogyan eszik, mert már esett le neki brekett, meg nálam az elején volt annyi, hogy felrakták, rá 2órára már kínait ettem, másnapbkicsit érzékeny volt attól, hogy elkezdte mozgatni a fogaimat, aznap nem haraptam kiflibe pl, de másnap már ugyanúgy ettem és most se zavar semmiben, állítások utá se fáj nekem
2021. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elso honap altaban fajdalmas, kellemetlen. De aztan ahogy telik az ido, egyre jobban nem zavar.

Gumizaskor szokott lenni a fajdalom, de nem veszes.

2021. ápr. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!