Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lett a fogammal?

Mi lett a fogammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok

-régóta van a két felső szemfogamon feher folt

Tudom mi a jele vagyis hogy mi miatt alakult ki

A napokban jobban nézegettem es utanna jártam

Emelett neztem helyes fogmosás technikát is ilyenek

De egyre rosszabb

Nem tudom hogy de egy fel órája kb megettem egy sütit

Majd utanna mar elmentem fogat mosni mert lefekvéshez készültem

Elkezdtem mosni a fogam es mintha a szemfogam felszíne meg több helyen lett volna ilyem fehér foltos

Nem csak annyin mint a fogmosás előtt

Kezdek nagyon megijedni...

Lehetséges hogy azért látszik több fehér mert jobban megtakarítottam es látszana ? Vagy mi ez?

Köszönöm előre is


2021. márc. 31. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem értem, hogyan lehet egy fog fehér foltos. Jó, nem mindenkinek hófehérek a fogai alapból, de akkor is... Szerintem amíg nem fáj, és a fogínyednek sincs semmi baja, addig nincs gond. De ha meg akarsz nyugodni, még mindig elmehetsz egy fogorvoshoz.


És még valami, ez csak az én kattom, de ne írd már az "utána" szót dupla n-nel, mert eggyel helyes. Hihetetlen, hányszor láttam itt már rosszul írva.

2021. ápr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A curaseptnek van erre egy új terméke: curasept biosmalto. Ennek két típusa van: az egyik fogérzékenységre, a másik kifejezetten a fluorózisos vagy makula kretozás foltokra. Gyógyszertárakban lehet kapni, illetve annyira új hogy valószínűleg jobb rendelni.
2021. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!