Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Implantátum beültetése után...

Implantátum beültetése után normális a fájdalom, az íny duzzanata? Meddig tart mindez?

Figyelt kérdés

Tegnap ültettek be egy implantátumot a felső 4-es helyére. Éjszaka is nagyon fájt, kellett a fájdalomcsillapító. Most látom, hogy ott az ínyem is meg van duzzadva, kicsit lilás színű. Antibiotikumot kaptam rá.

Kezdő vagyok még ebben a témában, tapasztalatok alapján hány napig fog ez nekem fájni?

Köszönöm...


2021. ápr. 1. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy fáj, és gyulladt, hiszen komoly beavatkozason estél túl. Pár napig biztosan kell a fájdalom csillapító is.
2021. ápr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális. Nekem 3 hétig fájt, de az első héten kellett csak gyógyszer.
2021. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és meddig lesz felduzzadva az arcom?
2021. ápr. 2. 09:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy hét volt kB, amíg meg volt dagadva. Borogasd, az segít. (2-es vagyok)
2021. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, kb 1 hét aztan gyorsan lemegy.
2021. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy az injekció helye fájt napokig és amiatt durrant be az arcom. Nem ez az első eset...
2021. ápr. 7. 15:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fáj (nekem mikor 3-at beraktak, utána az 50 mg-os Cataflamon éltem éjjel-nappal 1 hétig), hiszent lenyúzzák az ínyt a csontról, aztán belefúrnak.
2021. aug. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!