Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tetetnél fel fogszabályzót ha...

Tetetnél fel fogszabályzót ha csak egy fogad lóg ki a sorból, az lent van és ha mosolyogsz nem látszik?

Figyelt kérdés

Szerintem a többi rendben van, szép, a felső szinte tökéletes de lehetséges hogy a többire is egy fogorvos mást mondana. Eddig akárhányszor voltam fogorvosnál nem említette, hogy szükségem lenne rá.

Te így rakatnál fel?

Ha jól tudom mindenképp kell alulra és felülre is ha csináltat az ember



2021. ápr. 5. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenképpen mindkettőre. Nekem csak felül volt de gondolom úgyis lehet hogyha csak alul van. Ha nem zavar akkor nem rakatnék mert nem túl olcsó és elég zavaró tud lenni bizonyos helyzetekben főleg az elején amikor még enni is alig tudsz vele meg beszélni.
2021. ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos, ha csak azzal az egy foggal van baj, én nem rakatnék fel.

Dehogyis, raknak fel csak alsót/ csak felsőt is. Attól függ, hogy hol szükséges a korrekció. Ha a harapásod rendben van, akkor elég lenne alulra.

Én pl. azt hittem, hogy a felső két szemfogam áll ki, aztán a fogorvos felvilágosított, hogy az összes többi van rossz helyen :D így megcsináltattam, azóta már le is vették, nem bántam meg.

De 1 fog miatt nem rakattam volna fel.

2021. ápr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pont így vagyok vele az elöl lévő fogam alul úgymond rácsúszott egy minimálisan a mellette lévőre. Nem látszik engem pedig nem zavar,

szóval én nem csináltatnék ha téged sem zavar

2021. ápr. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!