Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen árra lehet számítani...

Milyen árra lehet számítani felső fogszabályzónál?

Figyelt kérdés

A felső fogsoromra fogszabályzó kéne, mivel a lapátfogaim sokkal előrébb vannak,mint a többi, és a mellette lévők alá nőttek..:( 20 éves vagyok, diák nem tudom ez számít-e, esetleg valamilyen kedvezmény,vagy hasonló..


Néztem néhány oldalt, de nem teljesen tudok kiigazodni rajta, van ahol milliós árakat írnak,van ahol csak pár tízezer forintot.

Elsősorban vidéken keresnék fogorvost, Nyíregyháza-Debrecen környékén.

Milyen árra lehet számítani felső fogszabályzónál?


2021. ápr. 7. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:

A diák státuszod nem számít ebben az esetben, 18 elmúltál, így neked kell állni az egész kezelést.

Fogívenként 150e-től kezdődik egy rögzített fogszabályzó, de rendelője válogatja ez az ár tényleg nagyon az alja a skálának. (Sokszor egyébként javasolja vagy eleve csak úgy vállalja a kezelést a fogorvos, hogy mindkét állcsontra kerül fogszabályzó, úgyhogy ezzel is számolhatsz.)

A pártízezer forintos árak valószínűleg a bizonyos időközönként időzített ellenőrzések, állítások ára.

2021. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!