Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Havonta hányszor érdemes...

Havonta hányszor érdemes fogat mosni?

Figyelt kérdés

Eddig próbáltam olyan heti 2 = kb. havi nyolc alkalomra korlátozni, mert rengeteg vizet fogyaszt, a műanyag fogkefe meg árt a természetnek, így abból sem szeretnék gyakran venni. Szeretném ezt még tovább csökkenteni. Van esetleg olyan fogkrém, amivel elég, ha mondjuk csak heti egyszer mosok fogat? Fogmosás-mentes napokon fokhagymával kenegetem az ínyemet mert úgy tudom, az egészséges, de ezen kívül nincs más ötletem.


Előre is köszönöm!



2021. ápr. 7. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Van bambusz fogkefe, amikor a fogad mosod, akkor zárd el a vizet, vagy a vizet öntsd pohárba és azzal oblogess stb.

Szóval lehet ezt értelmesen is csinálni

2021. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
2×30/31-szer erdemes. Jo ha tudod :)
2021. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Havi 60-80 alkalom az ideális.

A fokhagyma tényleg egészséges, de ha azzal kenegeted az ínyedet, olyan büdös lesz a szád, hogy sosem lesz barátnőd.

2021. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem aludj inkább.
2021. ápr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Naponta minimum egy de inkább kettő alkalom a normális, a műanyag kefének több alternatívája is létezik már és vizet sem pocsékolsz ha kiengedsz egy pohárnyit és csak annyit használsz (ennyit a hagymára is elköltesz) .

És bocs hogy ezt mondom de a heti 2 az eléggé igénytelenség. Reggel korán mielőtt bármit innál próbáld meg megszagolni a azájszagod és rájössz miért írom ezt. De egyébként megoldás lehet még ha nagyon nem akarsz gyakrabban fogat mosni akkor a szájvíz.

2021. ápr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
61%
Mink se szókttunk tesókám. Nem ís kel aszt eröl tetni nem lessz ballya. Én jo ha hárromszór meg mósom egy évvbe még is azal nyíttom a sőrikét. A gáddzsik is csak ugy tappadnék rám!
2021. ápr. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
A vécét sem mindig húzod le? Mondjuk némi papírt is megtakaríthatnál előtte, hogy megmentsd a szegény fákat... Majd ha szépen kirohadnak a fogaid, miután mindenki messziről elkerül, szerintem el fogsz ezen gondolkodni még egyszer.
2021. ápr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Hónapban levő napok száma x 2

Bambuszfogkefe nem árt a környezetnek, a 2 korty víz pedig nem nagy pazarlás.

2021. ápr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


6-os, ne itt trollkodjál, vannak itt környezettudatos emberek is, el lehet szépen fogadni!


7-es, nevethetsz de így van, naponta többször lehúzni a WC-t egyszerű vízpazarlás. Elég max egyszer, amikor már televan, ugyanaz lesz az eredmény.

2021. ápr. 8. 22:08
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves privátban üzengető "nikolas"! Köszönöm kedves szavaidat, neked is hasonlókat kívánok! :)
2021. ápr. 8. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!