Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ciki ha felnőttként inkább a...

Ciki ha felnőttként inkább a gyerek fogkrémek jönnek be nekem?

Figyelt kérdés
Mostanában valahogy jobban ízlenek a gyerek fogkrémek mint a felnőtteknek készültek mert itt több aranyos íz is van mint a málna, gyümölcsös, csokis stb és így mégis jobban foglalkoztat a fogmosás. Ez okozhat esetleg valami fog problémát ha ilyen fogkrémekkel mosom a fogam és nem sima felnőtt fogkrémmel? Valahogy jobb az ízük így még sincs az az öklendező érzés. Persze nem azt mondom, hogy örökre eldobom a felnőtt fogkrémeket csak néha szeretem ilyenekkel mosni a fogaimat. Fogkefében ugyanúgy a puha parodontax vagy curaproxot használom, ami bevált.

2021. ápr. 14. 00:46
 1/9 anonim válasza:
83%
Nem ciki én is szoktam ilyeneket használni.:)
2021. ápr. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, de inkább felnőtteknek valót érdemes választani az összetétele miatt.

Pl. A Curaprox gyümölcsös fogkrémek nagyon jók.

Lehet ilyen próbacsomagot is rendelni/venni (DM-Ben szokott lenni), de külön külön is megvásárolhatóak az ízek.

[link]

2021. ápr. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szempontból rossz, hogy azokban nagyon kevés fluorid van, mivel a kicsik lenyelhetik.

Neked már az 1450 ppm körüli fluorid koncentrációjú a javallt. Keress ilyenből kellemesebb ízűt, mint ahogy az előttem válaszoló is javasolta pl a Curaprox fogkrémjei.

2021. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha sehogy sem ízlenek a felnőtt fogkrémek, használj utána felnőtt szájvizet. Azzal pótolhatod a fogkrémből hiányzó fluoridot. (A lényeg az, hogy a fogkrém és/vagy a szájvíz flouridtartalma megöli a szájadban tenyésző bacikat, így hat a szuvasodás ellen.)
2021. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hú, emlékszem arra az epres dínós fogkrémre :D Mindig megettem :D :D
2021. ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttre van szükséged
2021. ápr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem árt a gyerekfogkrém, de nem is használ.

Vasárnapi hús helyett sem eszel Hipp gyerekételpürét.

Javaslatom az ELMEX + szájvíz + heti egy nagymosáshoz kis tubus krémet.

[link]

2021. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem ciki de inkább felnőttel mosd.
2021. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, én is csináltam már. És igen bejött nekem.
2021. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!