Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek nagyon, nagyon rossz...

Akinek nagyon, nagyon rossz gyerek kora volt, mert sokat bántották a szülei/nevelősgülei, felnőttkéntmilyen mentális betegségük lett ez miatt és hogyan sikerült feldolgozni a traumákat, ha sikerült?

Figyelt kérdés
Esetleg, ha Valakinek van kedve beszélgettni, írhat privátot is. Örülnék olyan felnőtt emberek válaszainak is, akik tudnak az életkorukból adódó tapasztalatot megosztani.

2020. okt. 13. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én apukámat folyamatosan verte az alkoholista apja. Az anyja egy önző egoista nő volt, soha nem törődött vele, nem védte meg. Felnőttként olyan szintű szeretetéhsége lett, kényszer betegséggel vegyítve, hogy állandóan az a tévképzete, hogy anyukám (aki nem jár sehova, 8 óra munka után egyből jön haza és vezeti a háztartást lefekvésig, tehát esélye sem lenne rá) megcsalja. Sokszor volt, hogy minden ok nélkül lek*rvázta, majd másnap sírt hogy ő mindennél jobban szereti, és nem akarja sem megbántani sem elveszíteni, és ígéri, hogy megváltozik. Ez a megváltozás általában 1 hétig tart...
2020. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És apukád milyen apukának?

Sose járt kezelésre?

2020. okt. 13. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem, nem járt, mert szerinte nem szükséges.


Megvan a maga sajátos stílusa, nagyon konzervatív is, de mindemellett nagyon szeret engem, és mindig azért dolgozott, hogy nekem jobb legyen.

2020. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Orvos-Toth Noemi: Orokolt sorsor olvasd el...
2020. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hello, én is bántalmazott gyerek voltam. Most lábalok már talán ki belőle. Igen sok munkát és kitartást igényel. 27 F
2020. okt. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Generikus szorongás, pánikbetegség, nem tudok egyáltalán kötődni senkihez és szociofóbia.

(A helyesírás ellenőrző programot kapcsold be légyszi mert rettenet ahogy írsz)

2020. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Borderline és elkerülő személyiségzavaros, cPTSD, depresszió, szorongás. Ezek alakultak ki nálam.

Feldolgozni nem sikerült...

2021. jan. 14. 09:34
 8/8 anonim válasza:
azóta se sikerült a fiamnak olyat leadtam azóta ott fekszik
2021. márc. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!