Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogászati félelem ellen van...

Fogászati félelem ellen van valamilyen gyógyszer?

Figyelt kérdés

Betegesen félek a fogászati kezelésektől olyannyira, hogy ha 2 hét múlva kapnék időpontot akkor azt a 2 hetet végig idegeskedném amit még hozzáteszem kibírok de amikor elérkezik az időpont már az ájulás kerülget, pulzusom az egekben és remegek.

Utoljára 2 éve voltam fogorvosnál akkor foghúzás miatt mert annyira fájt az egyik fogam, hogy az se érdekelt volna ha egy hentes húzza ki és emiatt ott volt az a "motiváló" erő de így, hogy most nem fáj egyik fogam se nagyon nehéz rávenni magam arra, hogy eljárjak rendszeres kontrollra.

Próbáltam keresgélni olyan fogrovosi rendelőket ahol van kéjgáz amitől ha jól tudom egy viccé változik az egész kezelés vagy akár kábításra is jó de sajnos nem találtam.

Esetleg valaki ismer olyan gyógyszert ami erre a szorongásra/pánikolásra hat és nem érzem úgy magam a fogorvosi székben mint akit épp kínozni készülnek?



2021. ápr. 18. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. En orvosi fobia miatt jarok pazichiaterhez. Ugyan ez van velem is fogorvosnal. Egy injekcio es siman elajulnek.


En a kelemen dentalhoz jarok. Budapest, brutalisan istenien profik es a legolcsobb a kejgaz. 10e ft fel orara.


Amugy sajna nem fogsz nevetni de nagyon ellazit. Kb mar 20 alkalom van mogottem vele.

2021. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja igen..gyogyszer. nagyobb dozisu nyugtato. Mondjuk 1mg xanax. Viszont jobb a kejgaz
2021. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és a segítséget.

Jól hangzik, sajnos Budapest innen 5 óra hossza út oda-vissza.

2021. ápr. 18. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!