Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Előfordulhat, hogy egy magánor...

Előfordulhat, hogy egy magánorvos olyan fogat is betöm, ami egyébként nem is szuvas?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 07:47
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
14 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen.

Nekem gyanus az orvosom

2021. ápr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Betömni csak lyukat lehet. Direkt nem csinál lyukat egy ép fogon.
2021. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Csak annyira, amennyira az, hogy bezarja az ajtot es fojtogatni kezd, vagy maszturbal.

Ne haragudj, de ep elmeju fogorvos miert tenne?

2021. ápr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egy fogtechnikus ismerősöm mondta egyszer, a fogorvos azt csinálja, amiből pénze elsz.. Ergo simán rámondhatja egy régebbi tömésre pl hogy csere érett ez már stb..


De egy ép fogba nem fog azért bevésni neked szerintem..

2021. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak furcsállom, hogy 5 db lyukas fogat talált. Előtte egy hónappal voltam másik fogorvosnál, aki egy db kezdődő szuvasodást talált, de szerinte még nem volt érdemes betömni. Az a baj, hogy ezek után már nem bízom egyikükben sem.
2021. ápr. 23. 16:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jegyezd meg jól: egy magán orvos lényegében egy üzletember. Nekik csak a pénz számít.
2021. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is. De ott a másik oldal, hogy mi van ha tényleg lyukasak azok a fogak...
2021. ápr. 23. 16:59
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem bízol a fogorvosodban, ne járj hozzá. A fogászati kezelés a bizalomról is szól és fel sem szabadna merülnie ilyennek.

Az én fogorvosom egészen biztosan nem találna ki ilyet, hogy ott van egy kamu szuvas fog, és ha kételkednék benne, abban a pillanatban máshoz mennék.

Nem szabad nem bízni a fogorvosunkban, akkor másikat kell keresni.

2021. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most voltam nála először, de nagyon ledöbbentem mikor közölte, hogy 5 szuvas fogam van. Előtte máshoz jártam rendszeresen, aki márciusban 1 kezdődő lyukas fogat talált. Nem hinném, hogy 1 hónap alatt lyukadt ki még plusz 4 fogam. Ezért vagyok elbizonytalanodva, mert két különböző fogorvos mást mondott.
2021. ápr. 25. 12:22
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Az előző fogorvosom rendben talált egy olyan fogamat, ami aztán annyira gyulladttá vált, hogy a végére már ki akarta húzni. Elmentem egy másikhoz, hosszas kezelések árán ugyan, de meg tudta menteni. Azt a fogat, amire az előző először azt mondta, minden oké vele és csak én vagyok hisztis. Ennyit az eltérő véleményekről. Én a helyedben elhinném, hogy szuvas, ép fogba nem fog belefúrni.
2021. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!