Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Naponta 2-szer kellene fogat...

Naponta 2-szer kellene fogat mosni?

Figyelt kérdés

Milyen fogkefével ami minőségi? Nem elektromosat szeretnék, hanem klasszikusat. Pár száz forintos az milyen? Vagy minimum 500Ft legyen?

Listerine-t lehet mindennap vagy egy hetente kétszer használni?


2021. máj. 2. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem ami legjobban eddig kényelmes volt az a Colgate Soft fekete fogkeféje. Annyi a negatívuma hogy nincs rajta nyelvtisztító. 1000 forint.


[link]


Amit a legjobban dicsérnek, az a Curaprox , de ez magas áron van.


Minden nap kell fogat mosni, reggel, este. Szájvíz szerintem elég esténként,abból is inkább alkohol mentes.

2021. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1- válaszoló vagyok. Ja olcsóbbat keresel, van a DM-ben ,500 forint alatt van, és nyelvtisztítója is van. Én most ezt használom, de puhább a Colgate sokkal mint ez. Ez inkább közepesen lágy sörtékkel van:



[link]

2021. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Napi két fogmosás a minimum, plusz az esti fogmosásnál fogselymezni is kell!
2021. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak este mosom meg a fogaimat + szájvíz. 31 éves vagyok 1 lyukas fogamon meg a bölcsességfogaimon kívül nem volt probléma velük.
2021. máj. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es: ezt a fogorvosod mondta, vagy saját véleményed? Asszisztensként rengeteg olyat látunk, hogy a fogkő alatt szuvasodik el (a fogkő színe hasonló a foghoz, laikus szem nem mindig veszi észre), vagy a kívülről épnek tűnő fog a fogközökben kezd el szuvasodni. És akkor megy az értetlenkedés, hogy mitől fáj vagy mitől törött le a teteje. Tipikusan azzal a panasszal jönnek ezek a betegek, hogy nekik nem szuvas, csak beletörött a foguk a rántott húsba 🤦‍♀️ Aztán ránézel és látod, hogy tiszta fekete és a négy fala közül pont az approximális (fogak közötti) fala hiányzik.
2021. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szoktam járni fogorvoshoz kb. 1 évente és eddig még semmit nem talált szerencsére. Szüleimnek se volt soha gondja a fogaival.
2021. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából legjobban nem a márka számít, hanem a mosási technika. Meg hogy a fogkrémben legyen fluorid és pusztítsa a szuvasodást okozó bacikat. A szájvíznél arra figyelj, hogy az előírt mennyiséget használd a leírás szerint. De abból is kapható drogériás sajátmárkás. És naponta ajánlott, ahogy a fogselymezés is.
2021. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!