Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Naponta Hányszor ajánlott és...

Naponta Hányszor ajánlott és egészséges fogat mosni?

Figyelt kérdés
Van hogy csak reggel most és van hogy csak este. És sajnos van hogy ki is marad napokat.. 16/f

2015. szept. 25. 18:36
 1/10 A kérdező kommentje:
csak reggel mosok* telefon átírja a szavakat....
2015. szept. 25. 18:37
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Hát naponta kétszer kellene. Reggel ha nem mosod le az éjjel lerakodott koszt, az egész nap bűzlik. Este pedig nem ártana levakarni az egész nap összegyűlt kaja maradékokat a fogaidról.
2015. szept. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Elméletileg minden étkezés után,de aki iskolában van,dolgozik ezt nem tudja megcsinálni. Nálam is van olyan(ritkán) hogy csak reggel/este mosok fogat,mert már fél 12 van(este), vagy reggel épphogy nem késem le a buszt és nem volt időm,de akkor általában gyorsan bekapok egy-két rágót. Szerintem reggel-este a minimum,persze nem vaj hogyha valaki néha kihagy napokat/napszakokat,de azért ne az legyen hogy valaki 1 hétig nem mos fogat,és a közelében úgy érzed magad mint egy szeméttelepen :')


14/L

2015. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És azzal mit tegyek ha fogmosás közben véreset köpök? Gondolom az ínyem az..
2015. szept. 25. 18:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is szokott lenni néha,ajánlom hogy vegyél olyan fogkefét,aminek a csomagolására SOFT van írva,az a puha fogkefe,nekem is felsérti az ínemet a MEDIUM-os vagy erősebb fogkefe :)
2015. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2015. szept. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha véreset köpsz fogmosás közben, akkor már ínygyulladásod van, le kellene szedetned a fogköveket és naponta 3szor alaposan fogat mosni, használj fogselymet és amíg nem múlik a gyulladás öblögess Corsodyllal, vagy Phlogosol oldattal.
2015. szept. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Étkezés után, de legalább egy órát várni kell vele.

Ezt sokan nem tudják, mert ellenkező esetben többet ártanak vele.

[link]

2015. szept. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden étkezés után. De ha nagyon savasat ittál, mint például a narancs julice, akkor várni kell a fogmosással párórát.
2015. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Jó úton jársz,ha azt szeretnéd,hogy idő előtt tönkremenjenek a fogaid,vagy rosszabb esetben kipotyogjanak. Nem ártana meglátogatni a fogdokit sem. Mivel az ínyed már gyulladt,vérzik,így ajánlott lenne LACALUT fogkrémet használnod.Irtó rossz íze van,de 1hét alatt meg lehet szokni. Egyén függő,de én nem értem,hogy lehet kihagyni a reggeli,esti fogmosást?! Lány koromban még akkor is megmostam a fogam,amikor hajnalban értem haza a buliból....
2015. okt. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!