Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van itt olyan, aki fiatal és...

Van itt olyan, aki fiatal és nagyon rosszak a fogai?

Figyelt kérdés
hiányok, koronák, hidak, műfogsor?
2021. máj. 2. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. Egy autóbalesetben veszítettem el az elülső fogaimat, elől 8 tagú korona, 4 gyökérkezelt fog, amikkel mindig baj van, már a többi is kezd tönkremenni(bölcsességfogak műtétre várnak, a rágófogaimat csikorgatom a stressztől és szét vannak kopva, a fogorvosi rendelők állandó vendége vagyok:P

28/N

2021. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem.:( Most fogok váltani egy jól fizető állásba és ha lecseng a vírus és letelik a próbaidőm koronát akarok felrakatni, hogy ki is nézzem valahogy meg rendben legyenek végre a fogaim.
2021. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1! Sajnálom :( hogy bírja a híd? bocsi, ne sértődj meg, nem büdösödik alatta nagyon? tudod ápolni?


2!mennyire rossz az állapotuk?


akkora gátlásokat ad ez nekem meglévők mellé.

Kistinikoromban voltam törzsvendég, de most kezdődik megint, már több a gyökérkezelt, egy most le is tört...szabályzó is kellene, műtét is...

Lyukas a gyökérkezelt, mert szoros az a negyed... :( félek, hogy ott 2-3 egymás mellett elveszik...

2021. máj. 2. 16:49
 4/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: Gyermekkoromban a fogszabályzó mellett nem tudtam rendesen mosni a fogaim, szinte mindegyik lyukas. Régen folyamatosan fogorvoshoz jártam, elhanyagolt ezt az elmúlt 10 évben. Nem nagyon van olyan fogam, ami ne lenne lyukas, a legtöbb be van tömve, 2 gyökér kezelve van.
2021. máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, nem bírja jól sajna, sokszor begyullad, újra kellett gyökérkezelni, speciális fogselyemmel lehet alóla kiszedni a cuccot,de már ez se működik, csontbeültetést és implantátumot javasolnak, ami horribilis összeg. Van néha egy kellemetlen szaga, Corsodyl szájvíz, rágó, folytonos fogmosás ellenére, fáj, hasogat hidegre, melegre. A vicc az hogy viszonylag csinos lennék,igényes, senki sem gondolná, hogy ilyen problémáim vannak
2021. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem
2021. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Horribilis, de az lenne a jó megoldás hosszú távon.

Bár ugye, nem tudom, milyen régen volt, talán csontpótlás is kell hozzá,még horribilisebb, de jobban megéri.

Most láttam amúgy pont ilyen tiktok kihívást (?én ezekhez nem értek, nekem nincs), szóval hogy csini, meg legalább is nem igénytelen fiatal nők konkrétan kivehetőset viselnek ilyen-olyan okok miatt, ezt a videókban teszik be/veszik ki, hogy ezzel bátorítsák a sorstársakat.


Nem tudom, mennyien lehetnek.

2021. máj. 2. 17:48
 8/8 A kérdező kommentje:
4, hat ezért is félek szabályzótól, de talán felnottkent figyelmesebb az ember. Csak utalom a fogaimat vizsgálni, nezni kozelrol, mert kiborulok , eszembe jutnak a hibák...
2021. máj. 2. 18:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!