Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges így pótolni egy fogat?

Lehetséges így pótolni egy fogat?

Figyelt kérdés
A hátsó örlökböl felül mindkét első hiányzik. A koronahoz le kellene csiszolni két másik fogat is és ezt nem igazán szeretném. De ha nagyon mosolygok mégiscsak a kirakatba van szóval kellene valami megoldás. Arra gondoltam hogy fogszabalyzoval nem szoktak ilyenkor osszehuzatni a fogsort hogy inkább hátul vegzodjon hamarabb de elől ne legyen lyuk?
2021. máj. 5. 04:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. máj. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyival nem lehet arrébb húzni, és drágább lenne mint az implantátum.
2021. máj. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert túl nagy a fogak között a hely.
2021. máj. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Alapvetően már így is mozogtak maguktól. Tehát a lyuk után következő fog eláll a többitől mert van helye a másik irányba. Szóval ez így sehogy se jó. Az implantátum tudtommal alsó hangon fel milliónál kezdődik és nem biztos hogy mindenkinek bírja az inye
2021. máj. 5. 07:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

Nekem par eve az implant megvolt 1 db 95 ezerbol, raadasul Budapesten. Kifogastalan. Jarj utana, kerj par jobb nevu rendelobol arajanlatot, megeri utana menni.

2021. máj. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogfelépítést még talán tudna csinálni, nekem volt olyan hogy ínyig vízszintesen le volt törve de mivel a lyuk nem érte el az ideget szépen minden rohadt részt lecsiszolt és tömő anyagból csinált egy fogat
2021. máj. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az egyiket gyokerestol húzták, a másik inyig letört.
2021. máj. 5. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!