Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mandulakővel mit lehet csinálni?

Mandulakővel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Évek óta van, mindig fülpiszkálóval szedegetem ki. De mostanában egyre mélyebben vannak, és van amit ki sem lehet már piszkálni és megtagad az a rész. Zavaró, mert sokszor fulladok és kapar a torkom, és köhögési roham kap el ami pl. munkahelyen elég kínos.

Azért nem nézettem meg eddig, mert (bevallom bátran, de azért szégyenlem magam) felnőtt létemre félnék hogy egyből azt mondanák, szedjük ki a mandulám, én viszont azt nem akarom.

Tudom, hogy van erre egy lézeres megoldás, de kétlem hogy itthon foglalkoznának ezzel.

Valakinek volt köve, és hogy oldotta meg? :(



2021. máj. 5. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Magán úton lehet hogy foglalkoznak simítással, de TB alapon biztosan csak eltávolítják...
2021. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt néhány éve,véletlenül vettem észre mikor megnéztem a torkom.Hosszúnyelű kiskanál nyelével szedegettem ki,hetenként.

Szerencsére nem volt büdös a szám tőle.

Elkezdtem szájvízzel

gargalizálni,mindet kipróbáltam.Csináltam rendszeresen és egyszer csak megszünt a mandulakő.Nincs legalább 3 éve.Naponta megnézem a torkom,teljesen rendben van.A manduláimról is eltünt a genny.Azóta nem is volt begyulladva.

Az alkohol mentes Listerine szájvizet próbáld ki öblögetésre!

2021. máj. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!