Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális hogy nem volt rajta...

Normális hogy nem volt rajta kesztyű?

Figyelt kérdés
Ma fogorvosnál voltam és kesztyű nélkül dolgozott. Máshol is úgy van, vagy csak nekem fura?

2021. máj. 5. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nálam is így szokott. Mondjuk járványhelyzetben nem a legoptimálisabb.
2021. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Fogorvosomon mindig van, szóval én furcsálnám ha egyszer mégse lenne.
2021. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
A kesztyű őt védené, szóval az ő döntése, hogy viseli-e. Koronavírustól sajnos nem véd, az bőrön át úgyse fertőz, kesztyűben meg ugyanúgy hozzáérhez valaki a saját szájához, mint anélkül.
2021. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hellmano ***** válasza:
28%
Én láttam olyant a folyosón, hogy jött a fogdoki wc-ről, majd végig a valagát túrta a kezével és bement a betegéhez...hogy ott mosott e kezet még vagy húzott e kesztyűt ki tudja.
2021. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, az biztos, hogy többet nem mennék hozzá. Még nem járványhelyzetben sem illik szabad kézzel a páciens szájában turkálni.
2021. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem egyáltalán nem normális egy ismerősöm kislányának száj fertőzése lett egy ilyen bal f miatt
2021. máj. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!