Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állandó ínygyulladás , mit...

Állandó ínygyulladás , mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A bal felso bolcsessogfogam es az elotte levo fogam felett faj az inyem. Hol jobban , hol szinte nem is erzem. Foleg fogmosaskor neha b****rok a fajdalomtol ugy faj ha ott mosom ( elektromos fogkefe) .

Jarok fogorvoshoz , mondta hogy be van gyulladva ott az íny 1 picit. Leszedte arra a fogkovet, mondta oblogessek ezzel azzal , paradontax fogkrem stb... tobbszor is visszamentem mert ugyanez volt a helyzet , hol teljesen jo volt masnapra megint szar. Azt mondta legutobb ha nem javul ki kell huzni a bolcsessegfogat. Rontgen minden volt , elvileg a fogaknak nincs baja , rendesen ki van nove a bolcsi fog , bar eleg szorosan allnak.

Probaltam mar corsodylt , gengigel gelt , paradontax fogremet , cserszomorces szajvizet , curasept oblogetot . Mosom reggel este , hetvegen 3x is. Fogkoztisztito kefet hasznalok , bar ott szinte alig birom betolni , nemhogy szinte attolni.

Esetleg valaki volt mar igy? Most is epp faj , legszivesebben azonnal kihuzatnam :D csak aztan van hogy 4 napig tok jo , es ugye nem.foglalkozok vele.

Vkinek vmi tipp?



2021. máj. 5. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Gingisol ecsetelő? Vitinne kapszula? Gingisolt ecsetelőként kezdtem,aztán öblögetőként folytattam. Nekem nagyon piros volt és vérzett minden fogmosáskor. Már nem vérzik és a gyulladás is elmúlóban. Vitinne-t a patikában ajánlották, ha az ecsetelő nem válna be
2021. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi , jovoheten kihuzatom azt a bolcsessegfogat. Az also parja ugysincs meg. Csak baj lesz vele , tomve is van már.
2021. máj. 6. 17:52
 3/3 anonim válasza:
A leheleted is kellemetlen szagú?
2021. máj. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!