Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szi*sztok! én egy állcsontműté...

Szi*sztok! én egy állcsontműtéttel összekötött fogszabályzási kezelésben fogok részt venni idővel. (többi lent) ///???///

Figyelt kérdés
Az interneten mindenhol próbáltam keresni a témában tapasztalatokat/ismertetőket, de úgy vettem észre nagyon kevés információ van róla magyar viszonylatban. Szerintetek érdemes lenne indítani valamelyik médiafelületen róla egy saját személyes vlogot amiben minden tapasztalatom és a témával kapcsolatos tudásom tudnám ismertetni? Lenne erre igény?

2021. máj. 6. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Szakmabeliként mondom, hogy ez a beavatkozásforma azért nem érint olyan sok embert. Ettől persze lehet, hogy sokan érdekesnek találnák. Egyébként amit én látok az ilyen vlogokon, hogy nagyon sok téves információt mondanak a fogászatról és a beavatkozásokról. Ha fogakról van szó, akkor mindenki össze tud hordani annyi hülyeséget. Ne vedd magadra, nem azt mondom, hogy te is így tennél, inkább azt, hogy járj utána mindennek alaposan, mielőtt ilyenbe belevágsz.
2021. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szakmabeliként? Ezt ki tudod bővebben fejteni?

Igen én is azt tapasztaltam az interneten hogy fél fél illetve téves információkat szednek össze, miszerint ahogy én látom annyira egyedi egy-egy ilyen eset, hogy nehéz általánosítani. Főként ezért is saját tapasztalat alapján indulna a történet. Nem veszem magamra, szeretem az őszinte beszédet, és értem mire gondolsz.

2021. máj. 6. 20:58
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Dentálhigiénikus vagyok.
2021. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem, és köszi a véleményt, majd meglátom akkor hogy alakul, lehet annyira rossz lesz hogy nem is akarok majd róla beszélni se, tartok is ettől a műtéttől viszont a végeredmény motiváló
2021. máj. 6. 21:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Fogszabályzósok Klubja FB csoportban van minden. Egy próbát megér :)
2021. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Meg is nézem, köszönöm
2021. máj. 6. 21:49
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is egy hasonló beavatkozásra készülök. Bár még csak az elején járok, a fogszabim ősszel kerül fel. Te hol tartasz már a folyamatban?

2021. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Az előttem szólóhoz írnék. Neked hol csinálják meg? Ezek szerint lesz állcsont műtéted is? Én is ilyenre készülök. Jelenleg a fogaimat tetetem rendbe. :) A kérdezőnek: Nekem biztosan jól jönne egy ilyen blog,mert jó lenne tudni mik a tapasztalatok,hová érdemes fordulni.
2021. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én fogszabályozó orvost kerestem először. Tudtam, hogy műtét nélkül nem úszom meg, ezért célirányosan olyat kerestem, akinek van kapcsolata állcsont sebésszel. Nincs állcsont műtét fogszabi nélkül... vagy csak nagyon ritkán. Sebészem még nincs. Valszeg magánorvost fog ajánlani a fogszabis doki. A műtétet nem tudom, hogy állja-e az esetemben a tb, mert 18 múltam (egyébként szerintem kellene állnia). Hasonló a problémám a tiédhez, az alsó állcsontom bal oldala hosszabb, nem jó a harapásom stb. Ha érdekelnek az árak, akkor keress rá a Semmelweis Kft.-re, az oldalukon találsz egy táblázatot (Arckorrekciós műtétek) Ha 18 alatti vagy, akkor egyszerűbb a dolgod, a tb állja a fogszabit és a műtétet is.. Ha van facebookod, akkor lépj be a Fogszabályozósok Klubja csoportba, ott többeknek volt már ilyen műtétje, tudsz infót gyűjteni.
2021. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok, hamarosan kezdődik majd a történetem, mindenképpen dokumentálni fogom a történéseket, hátha ezzel tudok segíteni másoknak is. (A műtétet a TB állja, 18 elmúltam)
2022. jan. 28. 20:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!