Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez afta? Vagy felsértette...

Ez afta? Vagy felsértette valami a szám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Páromnak volt már aftája, tudom hogy az milyen és ez szerintem nem az..? A héten másodszor van ilyenem, de mostanában gyakran ettem kemény, éles kaját pl. chips, pirítós..

Az arcom oldalán lett egy nagyon pici kis púp és az húzódik. Páromnak inkább ilyen nagy fehér "hámlás" volt, ami nőtt is és min.2 hét alatt múlt el neki. Nekem ezek másnapra eltűnnek, akkor nem afta, nem?

Lehet csak valami étel kicsapta a szám?



2021. máj. 12. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az afta nem múlik el egy nap alatt
2021. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahaa akkor tényleg nem az.. Nekem legutóbb az ínyemen volt 1 ilyen és 2 nap után nyoma sem volt. Akkor lehet valami sérülés csak, vagy étel okozza
2021. máj. 12. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
ínyen nem is tudom hogy megjelenik-e. neked eddig csakis a szám belső felén volt, ínyen sose
2021. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért se gondolnám, hogy afta, mert nem sima a felülete, hanem egy kemény kis bub, mint egy mini hólyag. meg nem tűnik fehérnek sem
2021. máj. 12. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Ilyen szokott nekem is lenni, altalaban nekem is oylankor ha olyat eszek es kidorzsoli vaalmi a szam. Utana vagy érdes lesz ott vagy pup alakul ki mint egy pici holyag. Igaz nekem nem tunik el 1 nap alatt de nem is sokaig tart.
2021. máj. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Update, ha valaki majd keresné a kérdést:

Eltűnt kb 2 nap alatt, sérülésből lehetett egy kicsi hólyag, még aznap kifakadt és nem fájt.

2021. máj. 17. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!