Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor tudom hogy gyökérkezelni...

Mikor tudom hogy gyökérkezelni kell?

Figyelt kérdés

Kb másfél hónapja voltam fogorvosnál, ahol kezelte egy nagyon mélyen szuvas fogamat, betömte, több rétegű töméssel (gyógyszeres valami, nem értek hozzá), azt mondta lehet bajos lesz és gyökérkezelni kell majd. A kérdésem az az lenne, hogy most jelenleg nagyon hideg és melegérzékeny, de rágni tudok rajta, azt mégnem figyeltem, hogy fájna, néha a melegtől utána spontán ilyen feszítő érzés van az ínyemben. Az orvos azt mondta lehet még pár hónapig érzékeny, de amíg spontán nem fáj és hideg meleg érzékeny csak akkor még gyógyulgat és talán van esély arra, hogy nem kell gyökérkezelni. Ez tényleg így van, van esély hogy rendbe jön, illetve tudni fogom, ha már tényleg gyökérkezleni kell, olyan lesz a fájdalom? Még szerencsére nem kellett még és nem tudom, remélem nem is kell megtudnom!


Köszönöm a válaszokat előre is!



#érzékenység #fog #gyökérkezelés #fogérzékenység #hideg-meleg érzékenység #fádajlom
2021. máj. 19. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha erzekeny a hideg-meleg dolgokra,akkor celszeru lenne gyokerkezelni.
2021. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, hogy tömés után még hideg-melegre érzékeny fog teljesen rendbe jött gyökérkezelés nélkül. Szóval én még kivárnék a helyedben.
2021. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is várnék,nekem is jó ideig érzékeny volt a fogam,de elmúlt.

Szintén mélyen szuvas volt és nekem is mondták,hogy lehet gyökérkezelni kell.

Egyszer huzatot kapott úgy fájt azt hittem most már nem úszom meg és ki kell kezeltetni,de pár nap Flector és rendbe jött.

2021. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!