Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől lehet büdös a fogam?

Smiley18 kérdése:

Mitől lehet büdös a fogam?

Figyelt kérdés

A jobb felső hetesemhez, ha hozzáérek a nyelvemmel vagy akár az ujjammal, akkor iszonyatosan büdös.

Megnéztem tükörrel és nem látom azt, hogy lyukas lenne és a nyelvemmel sem érzem.

Ha jól láttam, akkor mellette a bölcsességfogam kacskán próbálkozik kibújni, de szerencsére még nem nagyon mutogatja magát.

Eddig mindig jók voltak a fogaim, nem volt velük soha semmi gond, úgyhogy most nagyon meg vagyok ijedve...



2021. máj. 19. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egy durvább íny gyulladásod van? Fog ilyet nem nagyon tud okozni.
2021. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a biztos, ha elmész egy fogorvoshoz aki megvizsgál és röntgenfelvételt is készít.
2021. máj. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Íny gyulladás, fogkő,tasak.


Lehet lyukas attól mert nem erzed. A két fog között.


Ez biztosan bajt jelez.

Sos! Fogorvos, röntgen!

2021. máj. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A bolcsesseg fog lehet belenő a húsba, masik fogba, es ott begyullad az íny. Ebből nagy gyulladas is lehet. Menj orvoshoz, kérj röntgen t!
2021. máj. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Június közepére kaptam időpontot fogorvoshoz, de amint szabadul fel hely, hívni fognak.

Nagyon kétségbe vagyok esve.

Valószínűleg ki kell majd húzni valamelyiket vagy mindkettőt?

Igazából a szagon kívül nem érzek semmit. Piszkáltam most, úgyhogy picit feszül az ínyem, de szerencsére csak ennyi. Igyekszem nem beképzelni fogfájást.

2021. máj. 19. 23:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Bölcsesség fog begyulladt. Igy kezdődött. Aztán a doki becsikozta gyogyszerrel. Attól jobb lett de pokoli volt napokig. Nekem nem kellett kihuzni, de necces volt. Azt mondta a doki h nagyon jól mossam, ne legyen lepedekes mert begyulladhat bármikor. Megfogadtam a tamacsat ez 10 éve volt.
2021. máj. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött, fogbélelhalásom volt. Eleinte csak furcsa szagot éreztem, sajnos ekkor még nem mentem dokihoz. Viszont utána iszonyúan elkezdett fájni, gyökérkezelés lett a vége.
2021. máj. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!