Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet az éppen növő, de ki...

Lehet az éppen növő, de ki nem férő bölcsességfogam miatt borzasztó büdös a szám, vagy egy fogam lehet rossz?

Figyelt kérdés

Tudtommal nincs rossz fogam.


Akkor kezdődött, mikor ez elkezdett nőni.


2 hónap múlva műtik ki. Magànt anya nem engedi, akkor se ha zsebpénzből fizetem, mert "az is az ő pénze volt".


Muszáj leszek megvárni.


2018. júl. 14. 21:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Még a 6-os fogamra gyanakszom, mert annak 80 % tömés, mert anno azért nem vitt el betömetni anyám, mert azt hitte az "tejfog és ki fog esni".
2018. júl. 14. 21:51
 2/5 TR75 ***** válasza:
Lehet még probléma a manduláddal (ha még megvan), mandulakő, lehet reflux, nem elég alapos fogmosás is.
2018. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Refluxos vagyok, meg gyakran begyullad a mandulám, de szerintem ez a fogaimtól van.


Csókolózni mem isnmerek.

Megmososm, szájvíz és 5 mp után újra büdös.

2018. júl. 14. 22:00
 4/5 TR75 ***** válasza:

Egy tömött fognak nem lenne szabad ilyesmi problémát okoznia.

Lehet amúgy még ínygyulladás is, amikor a lepedék az íny és a fog közé jut, ahonnan nehéz kimosni (például koronánál-hídnál ez elég gyakori).

Ha refluxos vagy, simán okozhatja. Lehet, hogy a fog növekedése csak véletlen egybeesés.

2018. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges a bölcsességfog miatt. Nekem akkor volt ilyen,mikor kezdett kinőni, de nem volt helye, így begyulladt, illetve akarva akaratlanul is belementek ételdarabok a "lyukba".
2018. júl. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!