Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 16 évesen érdemes még fogszabá...

16 évesen érdemes még fogszabályzót felrakatni? Mennyibe kerülne? Mennyi idő lenne kb a viselése?

Figyelt kérdés
2021. máj. 22. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket inkább a fogorvosodtól kérdezd!

Nem olcsó, de ha szép fogsort akarsz mindenképp megéri. Mennél előbb megcsináltatod, annál jobb!

2021. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorban érdemesebb, ekkor sokkal megszokottabb. Ha nincs sok pénzetek, ilyenkor még van rá támogatás is, bár ez sem olyan olcsó már. Olyan 1-2 év szokott kelleni, államiban lassabb kicsit.
2021. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
18 év alatt még államilag támogatott, szóval megéri szerintem. Nekem egy olyan másfél éve 120 ezer forintomba került (szintén 18 év alatt voltam), de lett volna egy 75 ezres készülék is, de azt nem javasolták. Nem egy 6 hetes kaland ez az egész, 2-3-4 évig is kell viselni.
2021. máj. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 16 évesen kaptam, nem érzem későinek. 3 évet mondtak az elején, nagyjából reálisan lőtte be, mostanában kerül le 2 év 8-9-10 hónap után
2021. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!