Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 25 évesen már nem érdemes...

25 évesen már nem érdemes fogszabályzót felrakatni? "Mélyharapás" miatt.

Figyelt kérdés
2018. márc. 6. 10:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És sajnos elég feltűnő, kb. 1-2 cm a távolság a szemfogaim, és az alsó fogsorom között.
2018. márc. 6. 10:07
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sosem késő. Csak drágább, mert nagyon nem mindegy milyen a fogszabályzó. Ráadásul legalább egy év, ha nem kettő.

Ha anyagilag nem gond, akkor mindenképpen csapj bele, nagyon fiatal vagy, bőven megéri.

A megfelelő szakember megtalálása az igazi kihívás.

2018. márc. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Érdemes csak ilyen korban már lassabban mozognak a fogak, így tovább fog tartani.
2018. márc. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nagyon zavaró, nem tudok magabiztosan mosolyogni, nevetni, mert olyankor nagyon látszik.

Erre a problémára is lehet belső/láthatatlan állandó fogszabályzót felrakatni? Az alsó fogsorom rendben van, csak a felsővel van gond. Akkor az alsó részre nem kell fogszabályzó?

2018. márc. 6. 10:21
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Szia! Pont 25 évesen rakattam fel és nekem is pont mélyharapásom volt. Nálam az sem jött be, h ilyenkor már lassabban mozognak a fogak.. kb 2 hónap után már jelentős változást láttam a fogaimon!!:)

Két hónap múlva le is veszik. Összesen 1,5 évet volt fent!

Vágj bele! Nem fogod megbánni.

Persze annyi, hogy drágább lesz, mintha 18 év alatt rakattad volna fel..

2018. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

# 5


Szia! Esetleg Szabolcs megyében csináltattad? Mennyibe került? 2 hónap viselés után ha letudnám a dolgot az nagyon jó lenne. És csak felső fogszabályzót kellett hordanod?

2018. márc. 6. 11:36
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
2 hónap viselés? Hol élsz? Minimum egy évvel számolj. A belső fogszabályzó meg kb kétszer annyi mint a sima.
2018. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én is igy gondoltam, de még ha 2-3 év, az is beleférne. De jobban elolvasva az 5. választ, akkor neki szerintem cserlélhették 2 hónap múlva, és 1,5 évig hordta.
2018. márc. 6. 14:18
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Mit cseréltek neki? Nem értem. 1,5 évig volt neki fent és 2 hónap múlva veszik le, ezzel együtt 1,5 év.
2018. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"kb 2 hónap után már jelentős változást láttam a fogaimon!!:)

Két hónap múlva le is veszik. Összesen 1,5 évet volt fent! "

Mindegy, akkor én értettem félre, bocsánat.


Az árakról esetleg tudna valaki információt adni, hogy kb. mennyi lehet?

2018. márc. 6. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!