Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen technikával készültek...

Milyen technikával készültek ezek a fogak/fogsorok? Képek lent!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Illetve szerintetek mennyibe kerül?



2021. máj. 29. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogszabályzó, majd porcelánhéjak
2021. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az első inkább korona lehet, mert tuti le kellett csiszolni hozzá a fogat. Nyilván a sztárok a legnívósabb fogorvosnál csinaltatják hatalmas összegekből, de egy átlagembernek is pénztárcába nyúlós lenne ez. Ha csak azt nézzük, hogy legalább 40-60 ezer egy cirkon korona, a héj is legalább 35 ezer/fog. De ha előtte fogszabályozni is kell, az még jobban megdobja az összeget, mert az is több 100 ezer lehet. Nyilván függ attól, hogy milyen településen és milyen hírneve van a fogorvosnak. Egy BP vagy Sopron belvárosában lévő rendelőben drágább, mint egy vidéki kisvárosban. De érdemes elmenni egy konzultációra, mert ott úgyis elmondják, hogy milyen összegbe kerülne náluk az adott kezelés.
2021. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a választ!
2021. máj. 30. 09:48
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 Köszönöm szépen a választ!


Nekem hidat szeretne a saját fogorvosom, de annyira nem fü de fűllik hozzá a fogam. Olvastam erről a technikáról, és azt írta, hogy a híddal ellentétben sokkal kevésbé kell a fogakat lecsiszolni. Illetve lehet ez az én hülyeségem, de nekem a híd olyan hamiskás, annyira látszik sokszor, hogy nem a rendes foga/fogsora az embernek. Engem taszít, de mint írtam is, lehet csak én képzelem így. Persze ezek a csiri viri fogak is mint tudjuk nem igaziak, de a hatás másabb.

2021. máj. 30. 09:53
 5/5 anonim ***** válasza:
A híd is többféle lehet, cirkon koronából ugyanolyan szépet tudnak csinálni, mint a héjakkal. A fémkerámia szokott mű hatást kelteni, bár manapság már egy jó fogtechnikus abból is tud szépet készíten és jóval olcsóbban mint a cirkon. Nyilván a fog állásától, állapotától függ, hogy melyik megoldás jó rá, de érdemes több fogorvosnál is rákérdezni.
2021. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!