Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az Elmex gélt fogmosás után...

Az Elmex gélt fogmosás után vagy helyett kell használni?

Figyelt kérdés

Nem világos számomra, hogy esténként az Elmex aminofluoridos géljét hogyan kell használni.

Mehet fogmosás után egyből? Vagy érdemesebb először fogselymezni+fogatmosni+szájvìz, várni egy két órát és után lefekvés előtt használni?



2021. máj. 30. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Után (várj 10 percet), vagy egyszerűen más alkalommal. De azt ugye tudod, hogy csak hetente egyszer szabad?
2021. máj. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy te fogalmaztál, helyett. Azaz a fogmosást azzal végzed.
2021. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Helyette. De csak hetente egyszer, és nem minden este
2021. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy csak heti egyszer.

Szerintem azt fogom csinálni, hogy rendesen fogatmosok meg minden, várok 2 órát, és közvetlen lefekvés előtt megmosom az Elmex géllel is. Ez egyébként hasznos szerintetek? Tényleg csökkenti a szuvasodás kialakulást? Sajnos eléggé hajlamos vagyok rá, pedig bem fogyasztok édességet, és mosom mindennap 2x+fogselyem+szájvìz és néha pluszban szájzuhany is, és mégis! Szörnyű.

2021. máj. 30. 15:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!