Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájüregi rákra mennyi az...

Szájüregi rákra mennyi az esély 22 évesen?

Figyelt kérdés

Belülről az arcomon megjelent egy nyelvvel kitapinthato pici, kemény csomó. Nem okoz panaszt, nem fáj, semmi nem látszik es kezzel se tudom kitapintanu csak a nyelvemmel. Eleg konnyen romlanak a fogaim és 15-20 eves korom kozott dohányoztam is. Megyek majd dokihoz (utoljara novemberben voltam fogorvosnal). De nagyon aggódok. Mennyi az esely ra, hogy ez rosszindulatú daganat? Masnak volt esetleg hasonló, amiről kiderült, hogy valami kevésbé sulyos?

Kb 1 hete egyik reggel vettem észre, de nem tudom miota lehet ott... Azota semmit nem valtozott.


2021. jún. 1. 05:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

kb. 0.0008% az esélye

forrás: [link]

2021. jún. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egyszer a mandulakövemet néztem szájüregi ráknak. Én is úgy vettem észre, hogy szúrta a nyelvem. Aztán elmentem fül-orr-gégészhez, és kipiszkálta. Keress rá, hogy hogy néz ki, és hol helyezkedik el, aztán kinyújtott nyelvvel nézz bele lámpával a szádba ott, ahol a mandulád van, és ha egy éles szélű, homogén fehér kis valamit látsz rajta, akkor neked is mandulaköved van. Egyébként meg ja, kb. semmi esély ilyen korban a rákra.
2021. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!