Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan válasszak fogorvost?

Hogyan válasszak fogorvost?

Figyelt kérdés

Biztos hülyén hangzik a kérdés az átlagembernek, de én nagyon iszonyos vagyok, és szörnyű-ijesztő-rossz tapasztalataim vannak a rendszerrel. Mindenképp maszekhoz szeretnék menni, akinek érdeke, hogy az ügyfél elégedett legyen, visszajárjon.


Nagyon régen voltam utoljára (középiskolában, most 28 vagyok), és nem húzhatom tovább, úgy érzékelem, hogy néhány fogammal már túl is vagyok a menthető szinten, és el kell távolítani majd. Szóval olyanhoz akarok menni, aki ilyen pocsék helyzetből is a legjobbat tudja kihozni, meg tudja menteni, amit csak lehet. Illetve úgy rak rendbe, hogy az a legtartósab lesz. És végeredményül olyan „élményt” akarok szerezni, ami arra ösztönöz, hogy a továbbiakban redszeresen járjak, és megbízzak a fogorvosban.


BP-Esztergom-Balaton-Kaposvár érhető el nekem.

Köszönöm a segítséget, ajánlásokat!

Elsősorban amúgy nem is ajánlásokat várok, hanem hogy mire kell figyelnem, hogyan találjam meg azokat az infókat, amiből megtudhatom, hogy milyen technológia, és ki számomra az ideális fogorvos. Szóval kiindulópontot keresek, kapaszkodókat, ami alapján elindulhatok az egészség felé.


Amúgy kb 20 ezer/ fog amit rá tudok szánni. 10-15 fog legalább. (De amúgy mind rossz, de kezdetnek, egy éven belül ennyivel számolok. Reflux nem segít a helyzeten). Ez reális ár, vagy alatta vagyok nagyon a valóságnak? Nyilván lesz, amivel minimális munka van, de van olyan, amire valami teljesen radikális kell, hogy menthető legyen.


Köszönöm a segítséget!


2021. jún. 2. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Tudom, nem ajánlást vársz, mégis ezt kell írnom, mert ugyanebben a helyzetben vltam 2-3 éve. Azóta mosolyogva járok. Nem olcsó, de a legjobb : Dr. Bikfalvi Barna,Apollónia fogászat, Budapest Kolosy tér


Máshoz, mai napig nem mernék elmenni :D

2021. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En voltam egy fogdokinal Pesten,aki gyokerkezelte egy baromi erzekeny fogam.A 3 alkalomra osszesen 84ezret fizettem. Korabban videken gyokerkezelest megcsinaltak 25ezerert is..


Atlagosan egy tomes/huzas 10-20k kozott/fog szokott lenni.


Tudom,hogy nem kellemes erzes fogorvosnal jarni,de milliok kibirtak mar es azt a par masodperc fajdalmat igazan ki lehet birni. Ettol durvabb fajdalmak is vannak..

2021. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Pécsen tudok nagyon jó orvost. Teljesen fájdalom mentes fogászat. Egy begyulladt iszonyatosan fájó cisztás, fogamat húzta ki fájdalommentesen egy magán fogorvosi ügyeleten. Korrektek, kapsz árajánlatot te meg eldöntöd mit akarsz.
2021. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a Duna Dentalt ajánlom Budapesten.:) Kedvesek, korrektek. Velük csináltattam a fogaim, nagyon meg vagyok elégedve. A konzultáció/állapotfelmérés ingyenes, és a többi kezelés sem horroráras. :)

Sok sikert!

2021. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!