Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy egy héttel...

Normális, hogy egy héttel foghúzás után is fáj?

Figyelt kérdés

Pont egy hete húzták a fogamat. Augmentint írtak fel, mellé cataflam fájdalomcsillapítót szedek.

Kellett is mert folyton fájt, de betudtam annak, hogy frissen van húzva és gyógyul. De!

Már egy hete fáj, továbbá olyan érdekesség is fellépett, hogy nem a fogam fáj, hanem az állkapcsom szúr kicsit, és a fejem majd szét szakad!

És ez minden nap este 8-9 tájékán kezdődik. Mindennap ugyanakkor!

Még a fájdalomcsillapító se hat ilyenkor.. Ez mennyire normális?

Mindenesetre holnap felkeresem a fogorvost...



2021. jún. 7. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is orvost javasolnék. Nem tartom normálisnak... Majd azért írd meg mit mondott a főorvos!
2021. jún. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam nála. Addigra igazából már elmúlt, de azt mondta, hogy azért ránézne. Foghúzáskor nagyon megszenvedtette az állkapcsomat ("bunkós" volt a fogam vége) és ez okozott olyan nagy fájdalmakat. Ami gyakorlatilag logikus, mert sose a húzás helye fájt, hanem a fejem, az állkapcsom, az állam alatti lágy részek és a fülem töve.
2021. jún. 15. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!