Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az normális hogy foghuzas...

Az normális hogy foghuzas után egy héttel még mindig nagyon fáj a helye?

Figyelt kérdés
Nap 3 -4 cataflamot szedek
2018. szept. 5. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz, mert lehet ki kell tisztítani a helyét.
2018. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy 1-2 hétig eltarthat a fájás ha gyulladt volt a fog...Esetleg ételmaradék nem ment bele amíg összeforrt?
2018. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Alig forrt össze mèg

Két napot voltam tettek bele jodos gèzt de eddig még nem sokat ért ma is kellett volna mennem de előbb végeztem a munkahelyen holnap is 11 órától és nincs energiám elmenni oda messzi utána fel 12 re érjék haza....holnap kora reggel bemegyek....a kaja folyamatosan belemegy piszkalom ki fogpiazkaloval.ugy hogy az inyemhez ne érjék de nagyon sokat kínlódik vele. .és nem teljesen jön ki a kaja plusz cigizek is az a gond

2018. szept. 5. 21:20
 4/7 A kérdező kommentje:
11 óràzok*
2018. szept. 5. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem normális de ezt te is tudod, hiszen kezelésre jársz miatta. Tudom 11 órás munka mellett nehéz, de próbáld komolyan venni!

Nekem 2x húzták fogam, az elsővel én is így jártam, 1 hétig jártam gézlapért.

2. alkalommal bölcsességfog volt ráadásul nem is húzás, hanem a 2/3-a kint sem volt, de nekem az se fájt 4 napnál tovább (de már 2. nap is csak éjszakára ittam egy flectort), azzal nem volt gond utána se.

2018. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És neked utána mikor jött rendbe?

Össze vissza irogatnak interneten .Jól azt hogy 2-3 naoig tart a fájdalom hol azt hogy 2 hétig is elhúzódik nagyobb fogak esetében:(

2018. szept. 5. 22:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyira emlékszem, hogy már a kitisztítása napján jobb lett, aztán gyorsan javult. (10 éve volt)
2018. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!