Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan tudnám? (tobbi lent)

Hogyan tudnám? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Az van hogy meg akarom növelni a szám mèretèt (nincs vastagabb 1 kis macska farkánál) ès sokan e miatt néznek le, ès én ezen szeretnèk változtatni.

Hogyan tudnám meg nagyobbitani a számat smink nèlkül?

Aki csak olyat tud írni hogy chili meg stb. az inkább ne írjon.

Előre is köszi!


2021. jún. 13. 21:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Házi praktikákkal nem tudod megnövelni az ajkaid méretét.

Ajakfeltöltés létezik, de azt is szakember végzi.

2021. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Tartosabban valamilyen feltoltessel, mas megoldas nincs. Es ugye ezt is ismetelni kell altalaban fel evente, evente, vagy ahogy erzed.
2021. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Hát azt inkabb kihagyom, hátha valaki tud valami modszert.
2021. jún. 13. 21:22
 4/26 anonim ***** válasza:

Nincs mas modszer kerdezo. Vagy ez, vagy elfogadod onmagad es megszakitod a kapcsolatot a mergezo emberekkel.

Kit erdekel amugy, hogy valakinek vekonyabb az ajka? Ez legyen a legnagyobb gond komolyan.

2021. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Majdnem minden nagyobb városban van box edzés, egy egy sérülés egy időre megdúzaszthatja az ajkad de szerintem ez nem a legjobb út. De 1 a sok közül.
2021. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Mentoltól "dúsabbnak" tűnnek az ajkak. Ha az ajakdúsító rúzs, szájfény nem játszik, mert smink, akkor esetleg egyél mentolos ételeket.
2021. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ja, de maximum 5 percig. Csak nem elhet hatralevo eleteben mentolos, csipos eteleken, na meg a chilit is kizarta mar az elejen :DD
2021. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

6# mondj már nekem 5 mentolos ételt


Olyan elrugaszkodott ez a válasz mint a kérdés

2021. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

A mentolost ki probalom!

2021. jún. 13. 22:19
 10/26 A kérdező kommentje:
Emberek akit erdekel meg talatam a megoldást akit nem az meg menjen tovább ha valakit érdekel ne privibe irjon hanem itt.
2021. aug. 1. 06:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!