Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Corsodyl sérült fogak esetén?

Corsodyl sérült fogak esetén?

Figyelt kérdés

Kb másfél éve kitört egy jókora darab a hátsó fogamból, ami az eddigiek során nem okozott különösebb gondot.


Egy luk van ott, nyitott az egész a törés miatt.


Most viszont az ínyemnél elkezdtem érezni ezt a kellemetlen feszítést, érintésre fáj is.


Itthon van Corsodyl, de nem merem használni...lehet ilyen állapotban levő fog esetén is alkalmazni? Meg annyira megijesztett, hogy mi történhet, ha allergiás az ember rá....


Lehet ilyen esetben is használni? 😕


Azért nem mentem fogorvoshoz, mert undorítóan bántak velem a legutóbbi gyökérkezelésnél

( egy másik fog )...befejezetlenül hagyták...doktor nőnek nem volt kedve bent maradni tovább és annak ellenére, hogy kint, az ajtó előtt vártam rá, végig mért és hazament ( 8-19ig volt rendelése, ő 16-kor lelépett )


Aztán az asszisztens azt mondta, miért nem a gyerekfogászatra mentem, nem lehetek több 16-nál ( 25 voltam )....panaszt írtam, de azóta sem jött válasz.👌



2021. jún. 17. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Ijj, hát komolyan hova süllyed már az eü?!

Sajnálom, hogy ez történt veled.

Ha van pénzed magánra, akkor menj inkább oda, vagy valami sürgősségi ellátást keress. Merre laksz, milyen lehetőségeid vannak?

Corsodyl hatását én sem ismerem ilyen helyzetben, elvileg csak fertőtlenít, de inkább mosd meg a fogad rendesen.

2021. jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!