Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fix felső fogsor ?

Fix felső fogsor ?

Figyelt kérdés

Üdvözöllek benneteket!


Sajnos valamilyen oknál fogva( Nem azért mert igénytelen vagyok és nem mosom!!! ) teljesen tönkre mentek a felső fogaim, az alsókkal úgymondv nincs semmi baj( a felsőkhöz képest ), a felsők közül már tört is ki, és mindegyik szörnyű állapotban van amelyik még meg van.

Nos 23 évesen ez eléggé zavaró, sajnos anyagi helyzetem miatt eddig nem volt lehetőségem változtatni ezen.


Mire számíthatok anyagilag körülbelül? Szeretnék fix fogakat akár híddal vagy akármilyen megoldás érdekel ami pénztárca barát is lehet, elég laikus vagyok.

Esetleg másnak ilyen jellegű tapasztalatai ?

Mennyi időbe telik körülbelül egy ilyen felső fogsor cseréje/pótlása és mennyire fáj?


Válaszokat előre is köszönöm.



2021. jún. 19. 03:21
 1/2 A kérdező kommentje:
A csavaros megoldásra gondoltam, semmiképp sem full fogsorra amit rá húznak az ínyemre, elnézést laikus vagyok teljesen.
2021. jún. 19. 03:39
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy darab implantátum 200 körül van, mire teljesen kész. A porcelán korona, kb 40/db, de ahhoz a mellette lévő 2 fogat is csiszolni kell, tehát egy fog pótlása kb 120.

Kérj időpontot egy konzultációra, és elmondják a lehetőségeket árral együtt.

2021. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!