Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog kinövése fáj,kel...

Bölcsességfog kinövése fáj,kell aggódnom ilyenkor?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég kezdett el nagyon lassan nőni a bölcsességfogam,volt hogy alig éreztem valamit, most viszont eléggé fáj csak a bal oldalon.

Probálom a nyelvemmel nem piszkálni..

Csak kicsit látszik ki az ínyből egy kis fehér "fogrész"

Én ugy tudom nem kell majd kihuzatni,ha van neki hely hogy kinőjön, ez igaz?

Ja és nem fog feldagadni az arcom?


2021. jún. 24. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kihuzatni ha van neki hely. Szerintem az normális, hogy fáj, nekem is fájt, de nincs vele semmi baj (remélem később sem lesz)

Valahol azt olvastam hogy elvileg azért is vannak vele problémák, mert az emberek ott hátul már nem mossák meg rendesen, ez nem tudom hogy mennyire igaz, de én a biztonság kedvéért mindig alaposan megmosom ott is, de amíg még csak nő addig óvatosan mosd, nehogy megsértsd az ínyedet

2021. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kihuzatni, ha van neki hely, de hiaba van neki latszolag hely, ha ferden, rosszul no, nyomja nagyon a fogaidat, stb. Sajnos nekem pont emiatt kell kimuteni mind a negyet, mert ferden nonek, pedig helyuk lenne ranezesre, de a rontgenen latszik, hogy megsem oke valami :/


Fogorvossal nezesd meg mindenkepp, legyen rontgen, aztan majd o megmondja, hogy mi a teendo. Nyugi, lehet, hogy semmit nem kell csinalni veluk es szepen kinonek majd :)

2021. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!