Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Áll alatti csomo miért fájhat...

Áll alatti csomo miért fájhat most?

Figyelt kérdés
Már egy éve ott van egy csomo az állam alatt ahol volt a rossz fogam mind két felöl van, bal felől kisebb sokkal mint jobb felől, viszont ma elkezdett fájni nen piszkáltam de ha hozzá érek nagyon fáj, nem látszik csak ugy érzem ha lehajtom a fejem vagy levagyok feküdve megijedtem a nyirók csomórákot ugy olvastam kimutatja a vérképben levő fehérvérselyt szám nekem az jo egy év alatt ha rákról lenne szó lenne más tünet is nem?

#Állalatt
2021. júl. 3. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinaltasd meg a rossz fogad. Ez inkabb ciszta,de lehet h begyulladt ort annyira a rossz fogtol,hogy a nyirokcsomodat erzed. Mindenfelekeppen nezesd meg orvossal!
2021. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mar kivan huzatva a rossz fogam egy fel eve es a fogorvos azt mondta sokaig ott lessz a ful orrgegesz meg megse nezte
2021. júl. 3. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!