Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felhivhatok egy fogorvost...

Felhivhatok egy fogorvost idopontert ugy is, hogy soha nem voltam meg nala, csak a neten lattam, hogy ot nem szidjak, es mit kell mondani, felek, hogy lefagyok?

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Az osszes vendegei ugy kezdtek hogy volt egy elso alkalom es elotte soha nem voltak nala.
2021. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy felhívhatod, de amennyiben államilag támogatott fogorvoshoz akarsz menni, akkor csak körzeti köteles ellátni.


Jó napot kívánok! XY vagyok. Fogkő eltávolítás miatt szeretnék időpontot kérni Dr. XY-hoz.

2021. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

Nem teljesen értem, miért fagynál le? Soha nem telefonáltál még sehová? Pontosan ugyanúgy működik, mint egy pizza rendelés: "jó napot kívánok, xy vagyok, időpontot szeretnék kérni erre és erre" (tő mondatokban, minél rövidebben megfogalmazva, ha bárkit érdekelnek a részletek, rá fognak kérdezni).

Majd elmondják, hogy hogy működik a rendszer és mikor tudsz legközelebb menni. Ha valami nem jó, jelzed: pl te csak keddenként tudsz menni, vagy délután 5 után, de érdemes előre megnézni a rendelési időt, mert az viszont kellemetlen, mikor benyögsz olyan időpontokat, amikor nincs is rendelés és egy 5 perces adok kapok után derül ki, hogy amúgy nincs is olyan időpont, ami neked jó lenne, mert te akkor mindig dolgozol/ gyerekre vigyázol.


Célszerű elsőre egyébként egy állapotfelmérésre elmenni, mert nagyon gyakori probléma, hogy közel sem az a terápia, mint amit otthon az emberek kigondoltak, nem mindegy az orvosnak, hogy egy 20 perces tömésre, vagy 50 perces gyökérkezelésre ad időpontot.

2021. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Utolso, vannak emberek akik igen lefagybak felefonozas kozben. Es pont a te csodas peldaddal tudok peldat mondani. Aki nem ilyen az sajnos nem fogja meg erteni ezt a helyzetet.

En lefagyok telefonba sokszor. Es egy sima pizza rendelesnel is egyszer ugy lefagytam hogy a cimememet nemmtudtam el mondani.

2021. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!