Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egeszseges fogakra korona?

Egeszseges fogakra korona?

Figyelt kérdés

26 eves vagyok. Felso fogsoromon 2-3 fogam ferde. Fogszabalyozason gondolkodtam de mivel kulfoldon elek itt megfizethetetlen. Magyarorszagon sem lehetseges a fogszabalyozas mivel nem tudnak haza jarni olyan surun mit kellene.

Egyetlen eselyem van az a fogkorona. Nagyon szeretnek szep egyenes mosolyt de rossz erzessel vagnek bele, mert egeszsegesek a fogaim.



2021. júl. 7. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Egészséges fogakat kár a koronával tönkretenni. Látszani fog, hogy azokon korona van, és ez nem feltétlen kelt jobb benyomást, mint a kusza, de egészséges fogsor.

Vannak már fogszabályozás téren olyan megoldások, amikor nem kell visszajárni havonta. Egyik ismerősöm láthatatlan fogszabályozásba vágott bele, itt digitális allapotfelmeres volt, illetve kellett küldenie egy lenyomat mintát, és az alapján havonta postán küldték a síneket, ami 1 év alatt ki is egyenesítette a fogsorát. Több részletet nem tudok erről mondani sajnos, de talán megoldás lehet a számodra is.

2021. júl. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugy tudom a lathatatlan fogszabalyozot nem minden tipusu ferde fogakra tudjak megcsinalni :(
2021. júl. 7. 16:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom a koronát
2021. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!