Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzás után minden...

Fogszabályzás után minden esetben kell majd kivehető, éjszakai készülék?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
fogorvostol kérdezd meg.a fogorvoshoz megállapitja,hogy kell fogszabályzo vagy nem,ha kell akkor egésznap szádba van,vagy kivehető.ha egésznap szádba van akkro fogorvos megmondja hányévig horgyad,és utána ha jok fogaid kiveszi és felajánlj 2 lehetőséget.ha jok fogaid nem kel semilyen fogszabályzo,ha kell akor este kivehetőset
2021. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
A legtöbb esetben igen, kell. Azért, hogy ne álljanak vissza a fogaid a fogszabályzó levétele után. Hidd el, megéri hordani az orvos által javasolt ideig, miután levették a rögzített készüléket, mert akkor biztosan nem állnak vissza a fogak az eredeti állapotba. Nekem is és az egyik osztálytársamnak is volt éjszakai fogszabi is a rendes után, én rendszeresen használtam, míg az osztálytársam csak nagyon ritkán és sajnos neki elkezdtek visszaállni a fogai, nekem pedig szép rendezett maradt a fogsorom 😊
2021. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Sőt, tovább megyek, van hogy egész életében kell már embereknek ilyen sín a fogak hátuljára
2021. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!